AlturnaMATS, Inc gamykloje gaminamos juodos ir baltos plokštės. 96 Jos itin patvarios, išlaiko transporto priemones iki 120 tonų. Gaminamos: grublėtos iš abiejų pusių; viena pusė lygi, kita grublėta; abi pusės skirtingo grublėtumo. Naudojamos visais metų laikais.

2JUODOS plokštės yra nepakeičiamos kai reikia įrengti laikinus privažiavimus. Tinka trumpalaikiams ir ilgalaikiams projektams statybose, darbo aikštelėse, sandėliavimo zonose, laikiniems keliams ir pan. BALTOS plokštės yra unikalus produktas rinkoje. Po juoda plokšte, esant lauko temperatūrai apie + 35, gruntas kaista ir temperatūra per pusvalandį ar mažiau gali pakilti iki +42. Balta plokštė - atvirkščiai. Esant tokiai pačiai lauko temperatūrai, gruntas po ja vėsta iki +29 laipsnų. Todėl šias plokštes ypatingai tinka kloti sutvarkytame kraštovaizdyje.
8

AlturnaMATS kelio plokštės jungiamos standartinėmis jungtimis be varžtų iš 0,63 cm skermens galvanizuoto plieno. Vienguba jungtis (227 g) sujungia plokštes vieną su kita ir suformuoja kelio vėžes arba taką.

5

Dviguba jungtis (567 g) sujungia keturias kelio plokštes. Šios jungtys reikalingos, kai reikia suformuoti ištisinę kelio ar aikštelės dangą, darbo platformą. Taip pat vietose, kur itin nelygus ir nestabilus gruntas.

97

E-Z lanksčios jungtys su varžtais naudojamos AlturnaMATS ir VersaMATS plokščių sujungimui ilgalaikiuose projektuose, rekomenduojama pėsčiųjų takams ir nesunkioms transporto priemonėms

38

Su rankiniu kabliu lengvai perkelsite plokštes iš vienos vietos į kitą. Tai ypač patogu, kai reikia surinkti plokštes po naudojimo. Kablys yra 91,44 cm ilgio ir sveria 1,13 kg.

99

Gamyklinis komplektas, kurį sudaro 12 plokščių, 1 metalinis padėklas, 2 rankiniai kabliai, 20 viengubų jungčių, 2 kibirai jungtims, 2 tvirtinimo diržai

AlturnaMats-lentele

Esame oficialūs gamyklų  AlturnaMATS, Inc ir Checkers Industrial Products, LLC atstovai Pabaltijo šalyse. Kelio plokštes parduodame ir nuomojame.

marketingas@tnc.lt, +370 69855512