Sklypų formavimas, lyginimas 

Sklypo suformavimas užima svarbią vietą gyvenamosios vietos patogumui ir estetikai. Reljefo formavimas - pagrindas sklypo tvarkymo darbams, todėl geriausiai pasitelkti į pagalbą specialistus ir tada galutinis rezultatas jus tikrai nudžiugins.

orint gerai išlyginti sklypą ir suformuoti naują reljefą, pirmiausia reikia jį išvalyti nuo šiukšlių, šaknų, kelmų ir pan. Svarbu, kad pagal apželdinimo projektą esamas augalinis sluoksnis nebūtų sumaišytas su lyginamu gruntu daugiau negu 30 cm. ir lyginimui reiktų mažiau papildomų sluoksnių. To galima išvengti parinkus tinkamą techniką.

Reljefas pradedamas formuoti apžiūrėjus sklypą, susipažinus su projektu (jei toks yra) ir kartu su Jumis nustačius galutinius tikslus. Jei sklypas kalvotas, labai nelygus, prireiks didesnio kiekio atvežtinio grunto ir sklypo formavimo darbai pabrangs. Sumažinti šias išlaidas galima panaudojus statybines duženas, akmenis ir žvyro likučius. Jie tinka keliams, takeliams, šlaitams, pakilimams, alpinariumams formuoti. Esant molingam sklypui, iš statybinių atliekų galima pasiruošti drenažą, pavyzdžiui - iškloti juo lietaus vandeniui kaupti skirtą šulinį.

Sklypo formavimas atliekamas pervežant arba stumdant gruntą į reikalingą vietą, planiruojant ir lyginant sklypą, sutvarkant statybines atliekas, nuimant augalinį sluoksnį, paskeidžiant ir trombuojant planuojamus naujus sluoksnius, pakeliant sklypą jei to reikia ir pan. Nuo to, kaip tiksliai ir gerai bus suformuotas sklypas, priklauso ar jis bus išlygintas pagal projektą ir jūs turėsite galutinį rezultatą tokį, kokio tikėjotės.

Tad belieka nuspręsti kokiomis priemonėmis, sąnaudomis ir sparta tai atliksite – samdysite profesionalų komandą, patys tvarkysite minimaliomis išlaidomis ar rinksitės optimaliausią variantą, t.y. išsinuomosite tam tinkamą techniką.

Jei pasirinkote technikos nuomą, visus sklypo formavimo darbus atliksime greitai ir kokybiškai. Mūsų turima technika BOBCAT - universali, manevringa ir patikima. Tai daugiafunkciniai įrenginiai, kurie gali būti naudojami su daugybe montuojamų priedų, leidžiančių lengvai ir greitai atlikti pačius įvairiausius darbus net ir sunkiai prieinamose vietose.

Dėl technikos nuomos kreipkitės tel. +370 603 33999 arba rašykite info@tnc.lt

 * Lyginame sklypus   * Formuojame reljefą   * Nustumdome augalinį sluoksnį   * Paskleidžiame juodžemį   * Pervežame žvyrą, smėlį, skaldą   * Užstumdome iškastas tranšėjas   * Formuojame sankasas   * Rauname nedidelius kelmus   * Formuojame privažiavimo keliukus   * Valome, pakrauname statybines atliekas   * Ruošiame pagrindą betonavimui, trinkelių klojimui   * Formuojame šlaitus, alpinariumus, tvenkinių pakraščius