TuffTrak plokštės skirtos itin sunkiems įrenginiams bei technikai nestabiliame grunte. Jos didesnės ir gerai paskirsto technikos svorį minkštame ir pelkėtame grunte. Dėl gabaritų ir svorio - maža vagystės rizika. Jos daugkartinio naudojimo, naudojamos ilgalaikiams projektams. Tinka naudoti statybose, naftos ir dujų pramonėje, elektros tinklų statyboje bei atsinaujinančios energijos objektuose, kariniuose objektuose, komunalinių paslaugų srityje, renginių organizavime, oro uostuose, sraigstasparnių kilimo / nusileidimo aikštelių įrengimui ir pan. Išlaiko transporto priemones iki 200 tonų. Visos TuffTrak grupės kelio plokštės atsparios vandeniui, chemikalams, nelaidžios elektros srovei.

17TuffTrak Lite yra lengviausios šios grupės kelio plokštės. Jų apkrova - 100 t / m², galima naudoti esant lauko temperatūrai nuo -50 C° iki +80 C°. Viena plokštė padengia 7,5 m² plotą. Jungiamos metaliniais varžtais ir metalinėmis jungtimis arba nelygiame grunte vietoj metalinių jungčių naudojami padidinto tamprumo diržai.

jungtis_lite_1jungtis_lite_2jungtis_lite

tt_standart_1

TuffTrak Standart - populiariausios šioje grupėje. Jos yra 7,5 m² dydžio, bet storesnės, todėl ir apkrova didesnė - iki 150 t / m². Gaminamos skirtingo dizaino ir profilio aukščio. Aukštesnio profilio (chevron traction®) sukibimo paviršius sumažina šoninį slydimą ir išsklaido purvą net sunkiausiomis grunto ir oro sąlygomis. Ant šių plokščių gerai pasiskirsto bendras technikos svoris nestabiliame grunte. Jungiamos metaliniais varžtais ir metalinėmis jungtimis, o nelygiame grunte bei posūkių formavimui vietoj metalinių jungčių naudojami padidinto tamprumo diržai.

jungtis_lite_1  jungtis_lite_2  jungtis_lite
ttxl-composite-mat-620TuffTrak XL kelio plokštės yra didžiausios, viena plokštė - 8,32 m². Jos gaminamos vienodų išmatavimų, bet skiriasi paviršiaus dizainas ir profilio aukštis, gali būti su žemesniu arba aukštesniu (chevron traction®) profiliu. Šis aukštesnio profilio plokščių paviršiaus dizainas leidžia transporto priemonėms ir pėstiesiems saugiai judėti, iš po transporto priemonių ratų išstumtas purvas ir vanduo lengvai išsklaidomas. Sandėliavimo zonoms, darbo aikštelėms, platformoms ir pan. labiau tinka plokštės su žemesniu profiliu. Transporto priemonių privažiavimo problemoms spręsti rekomenduojama rinktis plokštes su aukštesniu (chevron traction®) profiliu. Plokščių apkrova - iki 200 t / m².

TuffTrak XL kelio plokštės gali būti naudojamos ir transporto priemonėms su metaliniais vikšrais, bet judėjimas rekomenduojamas pirmyn-atgal, sukiojantis bus mechaniškai apgadintas plokščių profilis.

Jungtys parenkamos pagal gruntą ir plokščių naudojimo paskirtį. Didelių gabaritų technikos vietose naudojamos metalinės jungtys ir ACME sukabinimo varžtai, nelygiose vietovietėse naudojama ypač didelio molekulinio tankio polietileno (UHMWPE) ir neilono jungtys, o nestabiliame grunte geriau tinka padidinto tamprumo diržai.

jungtis_xl_2jungtis_xl

  jungtis_xl_3jungtis_xl_1  

  


TuffTrak XT yra naujos kartos kelio plokštės, sukurtos naudoti itin prastomis grunto, oro ir darbo sąlygomis. Jos unikalios tuo, kad vidus yra užpildytas akyto putplasčio putomis. Todėl šlapiame grunte įspaustos į purvą plokštės putų dėka vėl pakyla į viršų. Jos, skirtingai nuo kitų kelio plokščių, visiškai nelinksta.

Nauja sujungimo sistema leidžia plokštes perdengti vieną su kita, taip per sujungimus nepatenka purvas ir vanduo. Svorio apkrova - 200 t / m². Plokštės buvo išbandytos - 40 C° temperatūroje.

Šios plokštės turi 16 sujungimo taškų, kas leidžia suformuoti patvarią, įvairios konfigūracijos ir stabilią dangą.

TuffTrak XT kelio plokštės jungiamos unikaliomis aukšto molekulinio tankio stiklo, sustiprinto nailono kompozitu, jungtimis “Four3”, kurių šerdys pagamintos iš nerūdijančio plieno. Jungtys užsirakina spynos principu lengvu pasukimu.

tt_xt-jungtis

images-3       lentele_tufftrak_lietuviuEsame oficialūs gamyklų  AlturnaMATS, Inc ir Checkers Industrial Products, LLC atstovai Pabaltijo šalyse. Parduodame kelio plokštes TuffTrak.

marketingas@tnc.lt, +370 69855512